Podpora jednotlivcov


Sme radi, ak nás podporíte. Bez podpory od jednotlivcov by sme to nezvládli.

Nefinančná podpora je pre nás veľmi podstatná. Zbierky a dary sú dôležité a pomôžu ľuďom v núdzi, avšak jednou z najvýznamnejších ciest, ako nás podporiť, je veriť v našu prácu a v klientov, ktorí prešli cez naše centrum. Preto ak máte alebo viete o voľnej pracovnej pozícii pre ľudí, ktorí sú šikovní, zruční, spoľahliví, avšak prešli si ťažkou životnou situáciou, budeme radi, ak nás oslovíte. My následne posunieme informáciu konkrétnemu človeku.

Taktiež sa kreativite medze nekladú. Chcete zorganizovať koncert na podporu našich aktivít? Ste človek, ktorý behá a chodí na rôzne bežecké podujatia alebo inak aktívne športuje? Skúste to pod symbolmi OZ STOPA a tým ukážete svoj postoj, že ľudia bez domova nie sú neviditeľní. 

Ste umelec/umelkyňa a myslíte si, že Vaše dielo môže byť super dražbou pre prácu s ľuďmi bez domova? Robíte turnaj, futbal, šípky bowling a chcete ho spojiť s myšlienkou výťažku pre ľudí bez domova ? Choďte do toho :) 

Ste dobrí v IT, v grafickom dizajne, ste proste macher na počítače ? Pomôžte nám zdokonaľovať systémy. 

Píšete blogy, točíte videá ? Určite sa potešíme dobrému spotu alebo textu.

Je mnoho ciest, ako byť súčasťou nás a súčasťou  ukončovania bezdomovectva.

Neváhajte nám poslať váš nápad alebo ponuku na stopa.slovensko@gmail.com alebo správu na Facebooku OZ STOPA 


Ak by ste nás predsalen chceli finančne podporiť, náš IBAN je: 

SK9483300000002800819566


Dobrovoľníctvo

Ak máte záujem u nás dobrovoľničiť, napíšme si na email stopa.slovensko@gmail.com a dohodneme sa podľa vašich a našich predstáv :)